do góry
 • Godziny pracy urzędu:
 • poniedziałek - 7:00 - 16:00
 • wtorek,środa, czwartek - 7:00 - 15:00, piątek - 7:00 - 14:00
 • ul. Jana III Sobieskiego 5
  47-440 Nędza

 • tel. 32 410 20 18
  32 410 23 99
  fax 32 410 20 04

Afrykański Pomór Świń. Co robić? [KLIK]

III Targi Wędkarstwa w Nędzy pełne nowinek

10 Marzec 2017
kategoria:
Aktualności
- Bardzo nas cieszy, że nasze targi zaczynają przyciągać nie tylko wędkarzy, ale i całe rodziny! - mówi organizatorzy
- Bardzo nas cieszy, że nasze targi zaczynają przyciągać nie tylko wędkarzy, ale i całe rodziny! - mówi organizatorzy

- Minęły już czasy kiedy wędkarz zabierał nad wodę robaki i kawałek chleba. Dziś w tym sporcie panują trendy, które można śledzić właśnie na tego typu targach - opowiada Janusz Cieślikowski ze Stowarzyszenia Wędkarstwa Sportowego "Babiczok", które już po raz trzeci zorganizowało w Nędzy targi dla wędkarzy.

Widać, że z każdym rokiem organizacja jest lepsza. - Po każdej edycji staramy się wyeliminować słabe ogniwa i realizować nowe pomysły - mówią wędkarze.

Wystawcy kusili zwiedzających swoim bogatym asortymentem i naprawdę było w czym wybierać. - Przemysł wędkarski prześciga się w pomysłach. Już nie chodzi tylko o to jak i czym złowić swoją rybę życia, ale też, by wędkarz jadąc na ryby miał na łowisku komfort i mógł  skupić się na swojej pasji. Po to organizowane są tego typu wydarzenia, by można było śledzić aktualne trendy i kupić w rozsądnej cenie towar z wyższej półki - tłumaczy Janusz Cieślikowski.

Tegoroczne targi w Nędzy pełne były ciekawostek i nowego sprzętu dla wędkarzy. Jedna z firm zaprezentowała przenośne-walizkowe solary. Bywa, że wędkarze spędzają nad wodą po kilka dni, więc zapotrzebowanie na energię jest spore! Nowością był też wystawca z żywymi rybami, które można było samodzielnie wybrać z akwarium i np. przeznaczyć na obiad.

Zwiedzający mogli się też spotkać z legendą polskiego wędkarstwa karpiowego! Po raz drugi w wydarzeniu wziął udział Jan Zawada, który zdradzał tajniki swojej pasji. Nie zabrakło też ciekawych prezentacji. - Bardzo nas cieszy, że nasze targi zaczynają przyciągać nie tylko wędkarzy, ale i całe rodziny! - mówi organizatorzy.

Tradycyjnie o żołądki gości zadbały panie ze Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych.

Więcej: http://www.babiczok.com/news/iii-edycja-targow-juz-za-nami/