Festyn Rodzinny połączony z uroczystym otwarciem Klubu Dziecięcego „Gminna Gromadka” w Babicach


Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Festyn Rodzinny połączony z uroczystym otwarciem Klubu Dziecięcego „Gminna Gromadka” w Babicach. Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca o godzinie 10:00 w siedzibie klubu.

Uroczystość będzie okazją do wspólnego świętowania otwarcia nowego miejsca stworzonego z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszej gminy oraz ich rodzinach. W programie przewidziano między innymi występ dzieci, oficjalne przecięcie wstęgi, animacje dla najmłodszych, dmuchańce, popcorn, a także poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasta. Na uczestników czekać będzie również specjalna ścianka do zdjęć.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i wspólnego spędzenia czasu w radosnej, rodzinnej atmosferze.

Plakat Festynu

do góry