Turniej piłkarski InPost Cup w Nędzy - start już 4 czerwca


W dniach 4–7 czerwca na boisku w Nędzy odbędzie się InPost Cup w Nędzy – wyjątkowy turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży.

Przez 3 dni rywalizacji na murawie zaprezentuje się blisko 500 młodych piłkarek i piłkarzy. Łącznie w turnieju udział weźmie aż 48 drużyn z całego Śląska, Opolszczyzny oraz goście z Czech.

Przed nami mnóstwo sportowych emocji, pięknych bramek i niezapomnianej atmosfery. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do kibicowania najmłodszym adeptom piłki nożnej!

Plakat turnieju InPost Cup w Nędzy

do góry