Biuro gospodarowania odpadami komunalnymi nieczynne 8 czerwca


Szanowni Mieszkańcy,
Informujemy, że w poniedziałek, 8 czerwca Biuro Gospodarowania Odpadami Komunalnymi (pok. 2) będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

do góry