• Mapa strony
  • Tłumacz języka migowego
  • BiP

Niezbędne informacje

Godziny pracy urzędu
poniedziałek - 7:00 - 16:00
wtorek,środa, czwartek - 7:00 - 15:00
piątek - 7:00 - 14:00
ul. Jana III Sobieskiego 5
47-440 Nędza
tel.
32 410 20 18
32 410 23 99
fax
32 410 20 04

Udany spacer z koncertem nad wodą!

04 Wrzesień 2023
kategoria:
Aktualności

W minioną niedzielę (03.09.2023r.) odbyło się długo wyczekiwane przez nas wydarzenie. Wśród klimatycznej scenerii przygotowanej przez GCK w Nędzy a także pięknej przyrody jaką szczyci się nasza Gmina odbył się koncert Gminnej Orkiestry Dętej w Nędzy oraz potańcówka poprowadzona przez Pana Piotra Scholza.

Z pewnością możemy powiedzieć że wydarzenie zorganizowane po raz pierwszy na terenie Żwirowni w Babicach odniosło sukces. Uczestnicy wydarzenia z przyjemnością wsłuchiwali się w brzmienia orkiestry oraz z chęcią wpadli w taneczny rytm dzięki Panu Piotrowi! Nie zabrakło także skromnego poczęstunku, którym chętnie raczyli się uczestnicy.

Nie można zapomnieć o naturalnej scenerii jaką zapewniła nam przyroda! Zieleń, woda i piękna pogoda przyciągneła nawet aktywnych ludzi, którzy dotarli do nas na rowerach z różnych zakątków Gminy.

Niewiątpliwie "Spacer z koncertem nad wodą" zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom. Liczymy na to że tak klimatyczne wydarzenie stanie w szeregu wśród naszych tradycyjnie organizowanych wydarzeń.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz każdej osobie, która włożyła wysiłek aby zorganizować tak ciekawe i klimatyczne wydarzenie.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii zdjęć z wczorajszego wydarzenia: https://www.nedza.pl/nasza_gmina/galeria/idg:446.html

 

 Sceneria wydarzenia

 

 Przemowa władz Gminy Nędza oraz Starosty Powiatu Raciborskiego wraz z obecnością Orkiestry i Pana Piotra Scholza

 

Potańcówka poprowadzona przez Pana Piotra Scholza

 

 Orkiestra Dęta Gminy Nędza
do góry