do góry
 • Godziny pracy urzędu:
 • poniedziałek - 7:00 - 16:00
 • wtorek,środa, czwartek - 7:00 - 15:00, piątek - 7:00 - 14:00
 • ul. Jana III Sobieskiego 5
  47-440 Nędza

 • tel. 32 410 20 18
  32 410 23 99
  fax 32 410 20 04

Raporty o jakości powietrzaJAKOŚĆ POWIETRZA [KLIK]

Warsztat pt. "Szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko",

06 Maj 2019
kategoria:
Aktualności

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, zapraszamy was serdecznie na niezwykły warsztat pt. "Szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko",
 który odbędzie się 25 maja 2019 (w sobotę) w godzinach od 9:00-12:00 w GCK w Nędzy.
Prowadząca mgr Hanna Polak-Zając jest  psychologiem, psychoterapeutą, trenerem.

 

Zapisy telefonicznie: 

32410 47 70, 506 141 501

Koszt: 50 zł.

 

 

„Żeby wychować szczęśliwe dzieci, samemu trzeba być szczęśliwym/szczęśliwą.” 

Wojciech Eichelberger - psycholog, psychoterapeuta.

 

Dla naszych dzieci jesteśmy gotowe zrobić wszystko. To moc Matek i Kobiet. Należy się z nią liczyć i ją szanować. Zdarza się, że w tych wysiłkach zapominamy o tym, że każda moc się wyczerpuje i potrzebuje doładowania.  A to właśnie będziecie mogły znaleźć na warsztacie!

Rola matki jest tą ogromnie ważną w naszym życiu. Wiążemy z nią wiele oczekiwań wobec siebie i od nas się wiele oczekuje. Chcę pokazać Wam Drogie Mamy – szerszą, być może nową perspektywę, dzięki której zyskacie szansę, by czuć się lepiej ze sobą samą i ze swoimi dziećmi.

Będziecie mogły usłyszeć, doświadczyć i wziąć ze sobą z warsztatu ważne doświadczenie budującego bycia razem w kobiecym gronie, rozmów na ważne tematy, szukania dobrego dla siebie balansu, by równocześnie dbać o swoje „wewnętrzne dziecko” i to, któremu dałyście życie.

Nierzadko właśnie doświadczenie bycia dobrą mamą dla swojego wewnętrznego dziecka otwiera możliwości do bycia najlepszą mamą dla własnych dzieci. Oprócz rozmów, chcę Wam Drogie Mamy zaproponować różne ciekawe i dobre doświadczenia, dzięki którym odkryjecie, że to, czego potrzebujecie do bycia szczęśliwą mamą szczęśliwego dziecka – jest w Was.

Prezentem, jaki sobie możecie dać z okazji Swojego Święta, będzie to, co cennego odkryjecie na warsztacie, to, co przeżyjecie, i co weźmiecie, by korzystać z nowych umiejętności, wiedzy i technik w codziennym życiu.

 

Tym, co pomaga jest uważny i mądry kontakt ze sobą, ze swoimi emocjami, zasobami, potrzebami, przekonaniami, wartościami. 

Szczęście, o którym będzie mowa na warsztacie, nie jest szczęściem z Photoshopa i okładek czasopism dla mam. To szczęście jest czymś realnym, czymś co się przeżywa, na co dzień, nie tylko od święta. Jest drogą, kierunkiem, podróżą ku pełni i ku spełnieniu siebie jako matki i kobiety. Nie wyklucza przeszkód, jednak pozwala je rozumieć i znajdować sposoby, by czasem jej pokonywać, czasem radzić sobie z nimi, a czasem omijać i odpuszczać… głównie sobie.

O takim szczęściu chcę Wam Drogie Mamy opowiedzieć i rozmawiać z Wami. Zapraszam Was na wspólny czas spędzony na byciu razem w bezpiecznej przestrzeni warsztatu, gdzie wspólnie możemy doświadczać, rozmawiać, być szczerymi, nie oceniać, starać się rozumieć siebie same i siebie nawzajem.

O mnie:

Zawodowo: Jestem psychologiem, psychoterapeutką i trenerką. Mam to szczęście, że moja praca jest jednocześnie moją pasją.  Niezwykle ważna i cenna jest dla zarówno praca jako psychoterapeutki jak również praca z grupami jako trener. Od kilkunastu lat prowadzę autorskie warsztaty dla różnych odbiorców, głównie dla kobiet, jak również dla rodziców i rodziców z dziećmi oraz dla młodzieży. Mam także wiele praktyki w pracy z rodzicami i rodzinami, jako psychoterapeutka. Bardzo często temat bycia w roli matki, pojawia się w trakcie terapii indywidualnej, znam więc wiele różnych historii matek i dzieci, co pozwala mi lepiej rozumieć mechanizmy w relacji matka-dziecko i znajdować sposoby na jej poprawę.

kategoria: Powiązane pliki [1]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf plakat szczęśliwa mama.pdf 19-05-06 11:29 401.88KB pobierz plik: plakat szczęśliwa mama.pdf