• Mapa strony
  • Tłumacz języka migowego
  • BiP

Niezbędne informacje

Godziny pracy urzędu
poniedziałek - 7:00 - 16:00
wtorek,środa, czwartek - 7:00 - 15:00
piątek - 7:00 - 14:00
ul. Jana III Sobieskiego 5
47-440 Nędza
tel.
32 410 20 18
32 410 23 99
fax
32 410 20 04

Warsztaty joga twarzy

12 Kwiecień 2024
kategoria:
Aktualności

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Babska sprawa". Tym razem będą to warsztaty jogi twarzy.
Joga twarzy to naturalny sposób na to, aby nie tylko wyglądać, ale i czuć się młodziej. Pod okiem certyfikowanej instruktorki - Agnieszki Wyszyńskiej-Paluch – trenerki szkoły Danielle Collins Face Yoga Method (która jako jedyna w Polsce prowadzi kursy na Instruktorów jogi twarzy) dowiesz się, jak wykonywać ćwiczenia, by poprawić krążenie i zwiększyć dopływ tlenu do komórek skóry, dzięki czemu mięśnie staną się bardziej odżywione. Poznasz techniki, które są zaprojektowane tak, aby stymulować produkcję kolagenu i elastyny w środkowej warstwie skóry, dając gładszą, bardziej elastyczną, jędrniejszą cerę. Dzięki ćwiczeniom poprawi się kondycja mięśni, co zaprocentuje redukcją bruzd i zmarszczek. Cera oczyści się z toksyn, przez co będzie wyglądała zdrowiej i zaowocuje pięknym blaskiem, zwiększy się jej zdolność do absorpcji kremów.
Ćwiczenia jogi twarzy zakończymy krótkim automasażem twarzy na olejkach własnej linii kosmetyków @biomedskin_cosmetics. Kosmetyki oparte o autorskie receptury na bazie naturalnych składników, będzie można zakupić podczas warsztatów, dodatkowo dostępne będą akcesoria do masażu twarzy.

Ponadto, jak zawsze czeka na Was dobra kawa i herbata, trochę słodkości oraz mnóstwo pozytywnej energii i ciekawych rozmów w kobiecym gronie.
 

DLA KOGO?
Joga twarzy przeznaczona jest dla wszystkich. Zarówno dla osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia się, jak i tych, które chcą cofnąć upływ czasu widoczny na twarzy. Metoda ta jest również doskonałym środkiem zapobiegawczym. Praktykując jogę twarzy możemy opóźnić proces starzenia się skóry i mięśni twarzy nawet o 10 lat!
KIEDY?
Sobota 20.04.2024 r.
Czas trwania: 2 i pół godziny
Gdzie: Gminne Centrum Kultury w Nędzy, ul. Strażacka 2.
CENA: 80 zł.
Liczba miejsc ograniczona! Zapisy pod numerem: 506141501. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest uiszczenie opłaty do dnia 18.04.2024 r. na rachunek bankowy GCK nr 78 1050 1344 1000 0090 3008 9438 tytułem: "Babska sprawa" lub gotówką w biurze GCK.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?
Na zajęcia należy ubrać się wygodnie, zmyć makijaż, nie nakładać
tłustego kremu (co pozwoli na precyzyjne wykonywanie ćwiczeń), zabrać małą butelkę wody oraz lusterko na stopce.
INSTRUKTORKA:
Agnieszka Wyszyńska-Paluch - instruktorka i trenerka jogi twarzy,
promotorka healthy-aging. Oferuje holistyczne pakiety pielęgnacyjne. Reprezentuje w Polsce szkołę jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method oraz posiada kwalifikacje trenerskie do prowadzenia kursów na instruktorów jogi twarzy wg jej metody. Sztuki masażu twarzy uczyła się m.in. u światowej sławy wirtuoza pracy manualnej z twarzą dr. Sergey’a Shchurevich’a. Stworzyła również autorskie techniki masażu twarzy. W całej Polsce organizuje warsztaty z naturalnych metod spowalniania procesów starzenia, o czym m.in. opowiadała w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN oraz w publikacjach dla magazynów i portali o tematyce zdrowia i pielęgnacji: Yoga & Ayurveda czy Be Active. Właścicielka Gabinetu BioMedSkin w Krakowie. 

do góry