• Mapa strony
  • Tłumacz języka migowego
  • BiP

Niezbędne informacje

Godziny pracy urzędu
poniedziałek - 7:00 - 16:00
wtorek,środa, czwartek - 7:00 - 15:00
piątek - 7:00 - 14:00
ul. Jana III Sobieskiego 5
47-440 Nędza
tel.
32 410 20 18
32 410 23 99
fax
32 410 20 04

Wspaniałe wieści dla mieszkańców gminy Nędza!

25 Kwiecień 2024
kategoria:
Aktualności

Wspaniałe wieści dla mieszkańców gminy Nędza! Cieszymy się ogromnie z możliwości podzielenia się z Państwem fantastycznymi wieściami dotyczącymi naszej gminy! Według najnowszego rankingu opracowanego przez Polski Alarm Smogowy, gmina Nędza odznacza się wyjątkowymi osiągnięciami w dziedzinie proekologicznych inicjatyw.

Z dumą ogłaszamy, że nasza gmina plasuje się na 36. miejscu w rankingu gmin w Programie Czyste Powietrze pod względem liczby złożonych wniosków w porównaniu do liczby budynków jednorodzinnych w gminie, tym samym gmina Nędza zajmuje drugie miejsce w powiecie Raciborskim. To dowód na to, że mieszkańcy gminy są świadomi i aktywnie angażują się w programy proekologiczne, dążąc do stworzenia lepszego, bardziej ekologicznego otoczenia.

Co więcej, zajmujemy zaszczytne 400. miejsce w ogólnopolskim rankingu gmin pod względem ilości złożonych wniosków o dofinansowanie do programu "Czyste Powietrze". To niezwykle ważne osiągnięcie, które świadczy o naszym zaangażowaniu w poprawę jakości powietrza oraz dbałość o środowisko.

Te wyjątkowe wyniki nie tylko potwierdzają nasze zaangażowanie w walkę ze smogiem i poprawę jakości powietrza, ale także inspirują nas do dalszych działań na rzecz ochrony środowiska. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom gminy Nędza za ich aktywność i współpracę w tym ważnym dla nas wszystkich przedsięwzięciu. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej w walce o czystsze powietrze i zdrowszą przyszłość dla naszej społeczności!

 Zapraszamy do pozsykania szczegółowych informacji na stronie: polskialarmsmogowy.pl

do góry