• Mapa strony
  • Tłumacz języka migowego
  • BiP

Niezbędne informacje

Godziny pracy urzędu
poniedziałek - 7:00 - 16:00
wtorek,środa, czwartek - 7:00 - 15:00
piątek - 7:00 - 14:00
ul. Jana III Sobieskiego 5
47-440 Nędza
tel.
32 410 20 18
32 410 23 99
fax
32 410 20 04

Spotkanie informacyjne w ramach programu " Czyste Powietrze" realizowane przez WFOŚiGW

06 Lipiec 2022
kategoria:
Aktualności


 

 

Spotkania informacyjne w ramach programu „Czyste Powietrze” realizowane przez WFOŚiGW już za nami!

 

Dnia 17 czerwca na wydarzeniu organizowanym w GOSiR w Nędzy była możliwość skorzystania z pomocy Punktu Konsultacyjno - Informacyjnego Programu „Czyste Powietrze”. Udzielano porad i odpowiedzi na nurtujące mieszkańców pytania, które dotyczyły przede wszystkim wymiany źródeł ciepła oraz aktualnych programów oferujących dofinansowania. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców, którzy po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na pytanie o tematyce ekologicznej otrzymywali gadżet promocyjny.

Kolejne spotkanie informacyjne z konsultantem Gminnego punktu informacyjnego „Czyste Powietrze” miało miejsce 29 czerwca w świetlicy wiejskiej w Ciechowicach. Podczas spotkania omawiane były tematy dotyczące wartości dofinansowania na poszczególne źródła ciepła, działania związane z termomodernizacją budynku oraz wymagania i poziomy dofinansowań w nowym naborze dla programu „Mój Prąd 4.0 . Mieszkańcy otrzymali wsparcie praktyczne oraz ulotki informacyjne.

Dziękujemy za zainteresowanie i udział w spotkaniach!

W roku bieżącym gmina ma zamiar kontynuować walkę ze smogiem poprzez realizację programu „Czyste powietrze”, której kolejne założenia przewidują jeszcze większą pomoc najuboższym.

Przypominamy, że Program Czyste jest programem w którym można otrzymać dofinansowanie na wymianę starego źródła ciepła na nowe ekologiczne źródło ciepła oraz na termomodernizację budynku.

 

 

 Program priorytetowy "Czyste Powietrze" w trosce o zdrowie, klimat i środowisko

 

 

do góry